sześćdziesiąt sześćBig Book of Empro nadchodzi!


Już w najbliższy piąteczek, dokładnie w samo południe zapraszam najserdeczniej do webowej odsłony mojego wielkiego portfolio. Nazbierało się trochę tych rysunków przez te blisko półtorej dekady, stąd wreszcie zabrałem się do wrzucenia sporej części w jedno miejsce.

Big Book of Empro to ponad 150 ilustracji na ponad 130 stronach.
Wszelkie informacje na temat Big Book of Empro znajdziecie w specjalnie na te okazję przygotowanym wydarzeniu na FB, o TU

Serdecznie zapraszam ponieważ sporo tam fajnych malunków wykonanych na zamówienie firm większych i mniejszych oraz, ot tak dla zabawy zrobionych. Poniżej króciuchna zajaweczka tego co znajdziecie w środku.
 
 

Ponadto rysunki wykonane na potrzeby na przykład gier planszowych. Dla GrajmyRazem.pl do Stupromilowego Lasu i Stupromilowego Biznesu.


Katmana do SnowSkateMagu.
...sporo nieodżałowanego DDReportera (pamiętajcie, że prawie cały komiks z przygodami żółtego kosmity możecie przeczytać też tutaj ), i innych projektów w różne miejsca wszechświata.Rysunki do prasy (Przekroju), książek, antologii, internetu, szuflady, na koszulki, na płyty......dla młodszych i starszych ;)

Zapraszam więc raz jeszcze gorąco. Bądźcie na FB 4.4.14 dokładnie w samo południe!

eM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz