sześćdziesiąt pięć

Nabieram tempa!

Kolejny wpis w kolejnym tygodniu, normalnie niesamowita sprawa :)

Dzisiaj bardzo ważna sprawa, ponieważ dotycząca przedsprzedaży komiksów SmartComics.
Jako, że nie jest to przedsięwzięcie z ogromnym zapleczem finansowym czy organizacyjnym to łapię się najprostszych form czyli... allegro.
I tak właśnie klikając dokładnie tutaj możecie zobaczyć co i za ile można sprawić sobie przedpremierowo.Szczególnie polecam zakup pakietu ponieważ po pierwsze to tylko 12 zeta, po drugie oszczędza się całkiem sporo (dobra, może nie jest to wielki pieniądz, ale procentowo oszczędność przy tej opcji wygląda naprawdę imponująco!) a po trzecie tylko w przedsprzedaży, tylko w pakiecie można przytulić sporo fajnych fajności. Co należy zrobić? Oczywiście najpierw zakupić rzeczony pakiet, następnie polubić stronkę na fb a potem to już tylko śledzić cóż tam się dzieje.

Pierwsza zabawa już się zakończyła. A okulary znalazły szczęśliwego posiadacza ;)


 
 
W tej chwili można sobie powiększyć swój pakiet o kolejne gadżety.
Więc klikać, udostępniać i co tam jeszcze na tym fb można robić. Pamiętajcie www.facebook.com/smartcomics i zaglądajcie ponieważ do premiery na MFKiG jeszcze sporo będzie gratisów do zgarnięcia. Między innymi komiksy, oryginalne plansze i jeszcze pewnie garść gadżetów. Wszystko to dzięki naszemu wielkiemu sercu i uprzejmości SmartLogo.

...i na dziś to tyle d;)


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz